Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

Гулый Иван Михайлович - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

Приватне аграрне орендне підприємство «Промінь» на Харківщині – визнаний лідер своєї галузі і взірець для інших господарств. 30 років його очолював Герой України Іван Михайлович Гулий.

Про «євротехнологію» в тваринництві Іван Михайлович почув від знайомих, їздив за досвідом до Запорізької та Донецької областей, де вже були запроваджені молочні блоки за новою технологією. Відтоді усе по-новому. Корови без найменшого примусу гуляють приміщенням, отримують корми, кожна має власний куточок для відпочинку, деяким навіть масаж роблять. Можна сказати, справжній курорт для корівок! А коли з динаміка залунає музика, тварини рушають у молочний блок віддавати своє молоко. Корови українські, тож не дивно, що  до вподоби їм саме українські пісні, а найбільше – творчість Миколи Гнатюка.

Усі виробничі процеси у молочному блоці автоматизовані. Приготування кормосуміші, а також параметри кожної корови контролюються за допомогою комп’ютерної техніки. З молочного блоку молоко  трубопроводом потрапляє до холодильних установок. Отже, ніхто не в змозі ні відлити, ні змішати молоко. Тому й  одержують тут продукцію високоякісну, екологічно чисту, збалансовану щодо білка. З такого молока виготовляють дитяче харчування, чудові сири. Молоко з «Променя» навіть більше цінується за домашнє. Адже завдяки автоматизованому, сучасному виробничому процесу ризик отримати неякісний продукт звівся нанівець.

Вирощують у «Промені» і сільгоспкультури – ячмінь, пшеницю, цукровий буряк та інше. Активно взялися за впровадження інтенсивних технологій . На жаль, вітчизняна техніка у такому процесі виявилася ненадійною, то ж довелося придбати закордонну. Щорічно тут купують нової техніки на мільйони гривень. Взагалі, такого обладнання як на «Промені» немає більше ніде на Харківщині. В господарстві зрозуміли, що переробляти власну вирощену продукцію значно вигідніше, ніж користуватися послугами інших, тому тут й збудували олійницю, крупорушку, пекарню, млин.

Іван Михайлович Гулий – нагороджений відзнакою «Почесний хрест», «Почесною медаллю УПЦ»  та медалями «Успіня Пресвятої Богородиці», «Святий князь Володимир», «Святий Микола Чудотворець». Алла Клиновська – головний бухгалтер ПАОП «Промінь» - «Почесною відзнакою УПЦ». ПАОП «Промінь» нагороджено Грамотою Митрополита.

Адреса: Харківська область, Красноградський район, с.Кобзівка.

Телефон: (05744) 9-95-68,  9-95-44.

Факс: (05744)9-96-29.