Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

КОЛЕСНИК Александр Иванович - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ПП «Агрофірма Світанок» знаходиться у с. Новоселівка Нововодолазького району Харківської області. Засновано було у 2004 році для організації виробництва продукції рослинництва і тваринництва. Завдяки системному підходу до своєї роботи  протягом одного року компанія змогла консолідувати земельні ділянки мешканців Нововодолазького району і організувати власну роботу.  Господарство повністю укомплектовано сучасною сільськогосподарською технікою. Підприємство має власний зерносушильний комплекс, складські приміщення.

На початку діяльності підприємство спеціалізувалось виключно на рослинництві. Зараз ПП «АФ Світанок» має статус племзаводу з розведення унікальної абердин-ангуської породи великої рогатої худоби, вага молодняка якої за 7 місяців досягає 200 кг. Проте,  підприємство не зупиняється на цих досягненнях.       

Олександр Колісник

- директор ПП «Агрофірма «Світанок»,

 заслужений працівник сільського господарства України

 

Керівництвом було поставлено мету - спорудити сучасний свинокомплекс із закінченим циклом відгодівлі 24 000 голів свиней на рік. У цьому напрямку було підготовлено та погоджено в усіх інстанціях інвестиційний проект реконструкції свинокомплексу.

Було взято у довгострокову оренду господарський двір площею 18 га, викуплено у приватну власність майбутні виробничі будівлі. До комплексу було проведено газопровід високого тиску та електроенергію. Відновлено та підготовлено до експлуатації технологічні приміщення і санпропускник, прокладено каналізацію та збудовано резервуари для зберігання навозу. На території розташована водонапірна башта та власні складські приміщення.
Вже закуплено та встановлено обладнання, придбано партію свиноматок та хряків. Зараз в господарстві налічується 126 основних продуктивних свиноматок, що дає змогу отримати 2500 голів свиней на рік. Проте, планується довести кількість свиноматок до 500 - а це вже 12 000 голів свиней на рік.

Директор ПП «Агрофірма «Світанок» Олександр Іванович Колісник є кавалером орденів «За трудові досягнення» та «Святий князь Володимир», нагороджений Почесним Хрестом та Георгіївською медаллю «Честь. Слава. Труд.»

Адреса: вул. К. Маркса, 11, с. Новоселівка, Нововодолазький р-н, Харківська обл., 63209, Україна

Телефон: +38(05740) 3-83-30