Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ЛИОНГ КУОК БИНЬ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

 

Діяльність фонду поширюється на територію Харківської області. За період свого існування фонд здійснював благодійну допомогу, яка була спрямована на надання матеріальної і фінансової  допомоги фізичним та юридичним особам, які потребують соціального захисту. Багато років допомогу фонду отримують такі заклади, як дитячий будинок «Родина», лікарські заклади ХМКЛ ШНМД ім. Мєщанінова О.І; міська районна поліклініка №19.А також громадські  організації,  діяльність яках спрямована на сприяння розвитку  охорони здоров’я, масової фізичної культури та  спорту  талановитій творчій молоді нашого населення. 

Лионг Куок Бінь – директор

Благодійного фонду «МІВІНА» (м. Харків).

Фонд також підтримує організації ветеранів Вітчизняної війни, сприяє розвитку культури.  Для підтримки охорони здоров’я населення  Благодійний фонд «МІВІНА» пропонує місця на базі відпочинку, яка розташована у лісі на березі Салтівського водосховища, де багато років безкоштовно відпочивають мешканці обласного центру.

  За вагомі успіхи в державницькому будівництві, творчий підхід до реалізації державної політики в багатьох галузях  високий професіоналізм і міжнародний авторитет директор Благодійного фонду «МІВІНА» Лионг Куок Бінь нагороджений орденами  «За заслуги» III ступеня та «Слава на вірність вітчизні» III ступеня, срібною медаллю «20 років Незалежності України». Він також є кавалером орденів  «За розбудову України ім. Грушевського» IV ступеня та «За трудові досягнення» IV ступеня.