Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВЫШГОРОДСКИЙ И ЧЕРНОБЫЛЬСКИЙ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

ПАВЕЛ, МИТРОПОЛИТ ВЫШГОРОДСКИЙ И ЧЕРНОБЫЛЬСКИЙ

заслуги Владыки Павела отмечены совместными наградами УПЦ и МАРТИС "Золотая Фортуна"

Постійний член Священного Синоду Української Православної Церкви,

намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври,

заслуги Владики Павла відзначені спільними нагородами УПЦ та МАРТІС «Золота Фортуна»

Народився 19 квітня 1961 року.

Митрополит Павел – одна з найбільш відомих постатей в сучасній Українській Православній Церкві. З того часу, як в березні 1994 року він став намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, розпочався процес відновлення цього всесвітньо відомого центру вітчизняного православ’я. Владика Павел кропіткими багаторічними зусиллями відновив і прибільшив все те, що було занедбано в монастирі в радянські часи атеїзму та безвірря. Відносини дружби й співпраці з Міжнародною Академією «Золота Фортуна» керівник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочав ще наприкінці 90-х років. Зразу після хіротонії – 19.04.1997 року – розпочалася підготовка до випуску першого з дорадянських часів Євангелія. Зусиллями намісника Павла й за участю керівництва МАРТІС «Золота Фортуна» вперше наприкінці століття ця скарбниця християнської духовності вийшла друком.

За роки діяльності Владики Павла на посаді намісника головного храму українського православ’я побачили світ десятки, а може, й сотні найменувань православних книжок, а сам храм перетворився з музею часів радянської атеїстичної України на потужний центр духовності.

Митрополит Павел веде активну політичну діяльність, бере участь в роботі Київської міської ради, в тому числі у складі Постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

Нагороджений багатьма орденами, медалями та відзнаками України, вітчизняних міністерств та відомств, громадськими нагородами, орденами та медалями інших країн. Серед цих нагород окреме почесне місце займають такі, що були отримані Митрополитом Павлом від Міжнародної Академії МАРТІС «Золота Фортуна». Окремо варто зазначити, що сотні почесних академічних відзнак всесвітньо відомого Рейтингу були вручені з благословіння Блаженнійшого Володимира Митрополитом Павлом в стінах Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Широка православна громадськість знає Митрополита Павла як талановитого письменника, автора багатьох публіцистичних книжок, що несуть в собі силу душевної щирості, людської доброти та безсмертних християнських ідей.     

Дмитро Акімов, доктор соціологічних наук, Голова Генеральної Дирекції Міжнародного Академічного Рейтингу «Золота Фортуна».