Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

ШАХМАТЕНКО СЕРГЕЙ ИВАНОВИЧ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

Сергій Іванович Шахматенко народився 19 жовтня 1955 року  в селянській сім’ї. Закінчив Харківський інститут електрифікації та механізації сільського господарства з червоним дипломом. Під час навчання працював головним інженером зонального студентського  механізованого загону, за що був нагороджений вищою державною відзнакою ЦК ЛКСМУ «Золотий Колос».

Після навчання був призначений головним інженером колгоспу ім. Жданова. У 1988 році заснував приватне аграрне підприємство «Орендне ТОВ «Серп», а  1998 року - спільне товариство «Серп» і КСП ім.Калініна, що займалося вирощуванням сільськогосподарських культур на площі 5,5 тис.га. Першим в області виплатив плату за паї землевласникам. 2000 року був обраний головою колгоспу ім.Карла Маркса Сахновщинського району Харківщини, провів розпаювання землі і саме в цьому господартсві пайщики першими в області отримали державні Акти на землю.З січня 2004 року Сергій Шахматенко - співзасновник ТОВ «Колос», що в м. Лозова Харківської області. Підприємство займається вирощуванням сільськогосподарських культур та наданням послуг фермерам та іншим с/г. підприємствам зі збиранню врожаю та обробки с/г угідь.

Оскільки  «Колос» вже не одинорік поспіль посідає перше місце з вирощування с/г культур не лише в районі, а й загалом по Харківській області, Сергій Шахматенко був  нагороджений Почесною відзнакою голови Харківської облдержадміністрації «За рекордний врожай», академічною відзнакою «Трудова Слава» та медаллю «20 років Незалежності України» - «За вагомий внесок в розбудову держави».

Завдяки професійності співробітників, використанню сучасної техніки та новітніх технологій на сьогодні ТОВ «Колос» є передовим підприємством Харківської області з вирощування зернових культур,  збирання та переробки вторинної сировини   та надання послуг зі збирання врожаю та обробки с/г угідь.

 

Сергій Шахматенко -  засновник ТОВ «Колос»

          Адреса: 64200, Харківська обл., м. Лозова, вул. Паризької Комуни, 2а

         Телефони: (05745) 22155, (05745) 26343

         Факс: (05745) 22155