Загрузка...
Рус / Eng
СОЗДАЙТЕ СВОЙ ПРЕЗЕНТАЦИОННЫЙ ЛИСТ

СУПРУН СЕРГЕЙ - ЗОЛОТАЯ ФОРТУНА БИЗНЕС БУК

Селянське фермерське господарство «Моноліт» створене десять років тому і сьогодні має в розпорядженні 4000 га землі,  також є стадо великої рогатої худоби (600 голів), у томуСергій Супрун- голова СФГ «Моноліт» числі 240 дійних корів. У господарстві працюють 100 чоловік, і це, здебільшого, молодь. СФГ «Моноліт» вважається одним з кращих сільгосппідприємств у Борівському районі на Харківщині. Втім, до лідерства довелося йти шляхом напруженої праці.

У 1981 році, закінчивши  Харківський інститут механізації і електрифікації сільського господарства, Сергій Супрун почав працювати тут же, в Підлимані, в колгоспі «Заповіт Леніна» інженером, потім став завідуючим гаражем. В період перелому колгоспного устрою був,              Сергій Супрун- голова СФГ «Моноліт»

як і багато інших, розгублений. Кілька років продовжував працювати завгаром в КСП «Підлиманське», утвореному на базі колишнього колгоспу, але справи у господарстві йшли все гірше і гірше. Ось тоді і спало на думку, що чекати з моря погоди – не раціонально, потрібно діяти. У 1998 році Сергія Супруна обрали сільським головою. У 2000 році він став генеральним директором ПСП «Колос», а на початку 2002 року знайшов більш успішну організаційну форму – фермерське господарство. Так і виник «Моноліт».

«Я не ставив перед собою мету винятково власного збагачення, – говорить керівник «Моноліту», – у мене було більш цікаве завдання: довести, що навіть за умов загального занепаду можна не просто вижити, а й знайти ту точку опори, що допоможе повернути не тільки моє життя у перспективному напрямку. Це люди і земля». Господарство прийняли з мільйонними боргами, зношеною технікою. Перші два роки гасили заборгованість із заробітної платні, оподаткування, за електроенергію. Але зараз господарство працює стабільно. Не забуває Сергій Григорович і про облагородження села: будуються дороги, розбили власними силами парк в Підлимані, забезпечують молоком учнів місцевої школи. Сергій Григорович Супрун нагороджений медалями «20 років Незалежності України», «Народна шана»,  «Лідер національного бізнесу»,  «Почесною відзнакою УПЦ».

Адреса: 63824, Харківська обл., Борівський р-н, с.Підлиман, вул. Радянська, буд.2

Телефони: +38(05759)63392,  +38(05759)63310.